Tűz van a MOL százhalombattai olajfinomítójánál

Hétfő éjjel tűz ütött ki a Dunai Finomító AV3-as üzemében – írta a MOL. Hozzátették, senki sem sérült meg. A lángok kilométerekről is látszanak, többen egy robbanásról számoltak be. Tűz ütött ki hétfő este a Mol százhalombattai olajfinomítójánál – közölte Csőzik László, Érd polgármestere a Facebook-oldalán. – írta a polgármester. „Az AV3 üzemben van baj, … Bővebben: Tűz van a MOL százhalombattai olajfinomítójánál