Közösségi oldalak

Sport

Ádám Martin visszatért Paksra

A magyar válogatott Ádám Martin két és fél év után visszatért a Paks labdarúgócsapatához.

“Jó érzések vannak bennem, hazatértem, miért is lenne rossz. Boldog vagyok, hogy itt lehetek, és remélem, sikeresek leszünk a csapattal”

– mondta a kupagyőztes tolnai együttes honlapján a 30 esztendős csatár, aki másfél évre írt alá.

Ádám Martin 2020 nyarán Kaposvárról érkezett Paksra, ahol második idényében 31 találattal gólkirály lett a magyar élvonalban. Ezt követően a dél-koreai Ulszan csapatához igazolt, mellyel két bajnoki címet ünnepelhetett. Idén nyáron a görög Aszteraszhoz szerződött, melynek színeiben csak a kupában volt eredményes a támadó, majd novemberben közös megegyezéssel szerződést bontottak a felek.

A nemzeti együttesben 28-szor szerepelt és három gólt szerzett Ádám.

MTI/Sportklub

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának

Hamilton első sikerét aratta a Ferrarival Barcelonában

A hétszeres világbajnok Lewis Hamilton, a Ferrari brit versenyzője nyerte vasárnap a Forma-1-es Katalán Nagydíjat Barcelonában, és a maranellói istálló

Abu Fani távozik a Ferencvárostól

Távozik a Ferencváros labdarúgócsapatától Mohammed Abu Fani. A zöld-fehér klub honlapjának szombati híradása hangsúlyozta, a 33-szoros izraeli válogatott az elmúlt