Közösségi oldalak

Sport

Kezd magára találni a Tatabánya, egyre nagyobb gödörben a Siófok – NB III-as eredmények

A Ferencváros II. csapata ha nehezen is, de begyűjtötte a három pontot Siófokon. Fotó: Erdős Csaba

Több élvonalbeli klub második csapata is pályára lépett vasárnap az NB III-ban. Az MTK Szekszárdon rendezett komoly gálát, a Paks és az ETO tartalékjai viszont vereséget szenvedtek.

Az Észak-Nyugati csoportban az Újpest II pontot tudott szerezni. A liláknak kétszer is egyenlíteniük kellett otthon a Budaörs ellen, ám az a sérüléséből visszatérő Milan Tucsics révén mindkétszer sikerült is, míg a Tatabánya kezd magára találni így a szomszédvári Bicskét győzte le. A Dél-Nyugati csoportban a Ferencváros fiataljai Siófokon egygólos győzelmet szereztek, ezzel egyre nagyobb gödörbe taszítva a Balaton-parti csapatot, míg az MTK második csapata hatot vágott a Szekszárdnak.

Sportklub

NB III 10. forduló eredményei:

Észak-Nyugati csoport

ETO Akadémia–Mosonmagyaróvár 0–2
Újpest II–Budaörs 2–2
Veszprém–Balatonfüred 0–0
Pápa–Komárom 0–2
Zsámbék–Sopron 1–0
Bicske–Tatabánya 0–2
Szombathelyei Haladás–Puskás Akadémia II 2–3
Dorog–Gyirmót 1–3

Dél-Nyugati csoport

Szekszárd–MTK II 0–6
Majos–PMFC 2–2
Kaposvár–Dunaújváros 1–1
Balatonlelle–Pénzügyőr 1–1
Nagykanizsa-Paks II 2–1
Iváncsa-Érd 1–1
PTE-PEAC–Dombóvár 2–0
Siófok–FTC II 0–1

Fernando Alonso: továbbra is hiszek az Aston Martin projektjében

Az Osztrák Nagydíj csütörtöki sajtónapján ismét a jövőjével kapcsolatos kérdések kerültek a középpontba Fernando Alonso körül. A kétszeres világbajnok határozottan

Az ETO az újonchoz, a Fradi Paksra látogat az OTP Bank Liga első fordulójában

A Magyar Labdarúgó Szövetség Versenybizottsága elkészítette az OTP Bank Liga 2026–2027-es idényének sorsolását. A 33 fordulóból álló szezon a július

A Ferencváros bejelentette Nathan Zohoré szerződtetését

Nathan Zohoré már az első nyilatkozatában trófeákról és gólokról beszélt. Fiatal francia védőt igazolt a Ferencváros, a 25 éves Nathan

Szegeden rendezik az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot

Szegeden, a Maty-éri olimpiai központban rendezik augusztusban az egyetemi kajak-kenu világbajnokságot, amelynek eredetileg Sukoró volt a tervezett helyszíne, de a

Pálinkás Gergő és Kovácsréti Márk is a Vasashoz igazolt

A másodosztály előző szezonjának gólkirálya, Pálinkás Gergő az élvonalba frissen feljutott Vasas labdarúgócsapatában folytatja a pályafutását. Az angyalföldi klub honlapjának