Egy székkel támadt az üvegajtóra a tatabányai Csónakázó-tónál egy randalírozó néger férfi, miközben bent egy édesanya és kislánya próbált menedéket találni előle. A dühöngő férfi Tatabányán sokakat megijesztett. Az ügyben most a rendőrség is megszólalt.
Pillanatok alatt vált rémálommá egy édesanya és kislánya délutáni sétája, amikor egy dühöngő férfi Tatabányán agresszíven viselkedett a Csónakázó-tó környékén. A család egy közeli büfébe menekült, a támadó pedig később egy székkel próbálta betörni az üvegajtót.
Nagy visszhangot váltott ki a közösségi médiában az a felvétel, amelyen egy férfi agresszívan viselkedik a tatabányai Csónakázó-tó közelében, majd egy székkel próbál betörni egy üvegajtót. Az ügyben a rendőrség lapunk kérdésére megerősítette, hogy az esettel kapcsolatban bejelentés érkezett a központba.
A közösségi médiában terjedő beszámolók szerint az eset a Csónakázó-tó környékén történt. A bejegyzések alapján a férfi előbb sportolókat, majd egy gyermekével sétáló édesanyát zaklatott. A család egy közeli vendéglátóhelyen keresett menedéket, ahol az ott dolgozó nő bezárta az ajtót. A felvételen az látható, hogy a férfi ezt követően egy székkel próbálja megrongálni az üvegajtót.
A rendőrség is megszólalt
A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint a bejelentést követően azonnal intézkedtek. A kérdéses ügyben a bejelentést követően a Tevékenység-irányítási Központ azonnal rendőrt irányított a helyszínre, ahol egy rendőr egy 37 éves férfit fogott el és állított elő a Tatabányai Rendőrkapitányságra. A nyomozók az elkövetőt garázdaság bűntett, valamint rongálás vétség gyanúja miatt hallgatták ki.
A közösségi médiában megjelent állítások szerint a férfi feltehetően valamilyen tudatmódosító szer hatása alatt állhatott, ezt azonban a rendőrség tájékoztatása nem erősítette meg. Az ügy körülményeit a hatóság vizsgálja.





